Papi találkozó a megújult bélapátfalvi apátsági templomban
Szentmisével zárult az Egri Főegyházmegye papságának nyári lelkigyakorlata. A lelkigyakorlat vezetője, az ünnepi szentmise szónoka Csépányi Gábor, az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye lelkipásztora volt.